- Prihlaseni bez cookies nebo ukladani cehokoliv do DB ci jinde – data jsou ulozeny pouze v session, a tak maji mnohem mensi zivotnost
- Odhlaseni
- Nacteni obsahu FTP slozky
- Prochazeni hierchii slozek smerem nahoru nebo dolu pomoci odkazu
- Zobrazeni obsahu FTP souboru se zvyraznenim syntaxe
Jsou podporovany tyto jazyky a pripony pro zvyrazneni syntaxe:
- Php – .php
- C++ – .cpp, .h
- Css – .css
- C# – .cs
- Java – .java
- JavaScript – .js
- TypeScript – .ts
- Python – .py
- Sql – .sql
- Xml – .xml
- Html – .html, .htm
- ASP.NET Web Form – .aspx
Pokud soubor nebude mit ani jednu ze zminovanych pripon, pouzije se plain text highlighter. To znamena bez zvyrazneni, ale s cislovanim radku. Program zatim neumi ani vejit do nejake jine podslozky/cesty po otevreni. Nicmene nic vam nebrani se k te ceste poprve proklikat a pak si ji ulozit do zalozek.
Zdrojove kody webu muzete videt na https://github.com/sunamo/CodeFtpClient , pricemz pak samotny web je na adrese www.sunamo.net/php/CodeFtpClient/Login.php . Tento program jsem si napsal, az budu treba nucen programovat na chromebooku, abych se mohl jednoduse kouknout na FTP a kouknout se jak jsem drive napsal nejaky kod atd. Web nema ani zadnou grafiku, ale i tak mi trvalo pul dne nez jsem ho napsal.
Na vine jsou 2 faktory – je to muj prvni dokonceny web v PHP a vyvinul jsem ho v Visual Studiu s pluginem “PHP for VS”, ktere umi jen zaklady. Zkousel jsem i Rapid PHP a PhpStorm ale tam se mi nepodarilo zprovoznit ladeni a ladeni je to nejdulezitejsi pro me. Zvyrazneni syntaxe pak vypada nejak takto: