Udelal jsem to jen tak na rychlo, ale dalsi featury by do toho nemel byt problem pridat. Hlavne mi tam ted vadi ze se zobrazuje vzdy jen maximalne 5 “stranek” v pagingu a k tomu vzdy tlacitka na boku pro prechod do casti predchozich “stranek” nebo analogicky nasledujici casti. Co mi dale vadi je to ze kesky ktere nejsou zobrazeny jako by nebyly vubec. Nemel jsem zadny nacrt co od toho chci a potrebuji, tak jsem to naprogramoval “jen tak”. Taky se hledany text nerozdeli podle mezer(a pripadne dalsich znaku) a nevyhledava na vsechny casti v nazvu kazde kesky.
Pri zmene strankovani(napriklad ze 100 na 200) se ukonci vyhledavani a nacte se prvni stranka s keskami. Ostatni funkce zustali zachovany, jako napriklad hromadne oznacovani/odznaceni vsech kesi prave zobrazenych, nebo hromadne oznacovani pomoci shift. Nejnizsi strankovani je po 50, pak jsou zde jeste hodnoty 100, 200 a 300. Posledni hodnota neni ciselna, ale za to zobrazi Vsechny kesky v DB.
To znamena ze kdyz mate nastavene filtrovani po 300, mate v databazi 588 kesek, zaskrtli jste vsechny zobrazene kesky a jste na druhe strance, pri exportu se vam vytvori soubor s 288 keskami. Kesky zustavaji oznacene i kdyz zrovna nejsou viditelne ale pri exportu se vytvori soubor pouze s keskami ktere jsou aktualne zobrazene. Proto kdyz chcete mit jistotu ze kesky v exportu skutecne budou, neni na skodu pred akci nechat zobrazit vsechny kesky(tz. nestrankovat).
Pokud si napriklad kesku vyhledate polickem na strance a zaskrtnete ji, bude zaskrnuta i po jejim zmizeni ale nebude se zahrnovat do zadneho z exportu. Hledani neni citlive na velikost znaku, nebot vsechny nazvy kesek jsou pri nacteni stranky prevedeny na lower case a to same se deje s cimkoliv co napisete do hledaciho boxu. Po nacteni stranky je vzdy razeno po 300 keskach a zobrazuje se posledni stranka(tedy 301-600 – 2. stranka, 601-900 – 3. stranka atd.).
Vyzkouset si to muzete na http://www.sunamo.cz/geocaching/Caches.aspx .