Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Blíženci


Zdroj

Blíženci jsou pěkní pokrytci. Máte-li moc a vliv, vlezou vám do zadku až po paty. Hned za rohem vás ale pomluví. Nic mu není dost dobré, neustále remcá, manipuluje s okolím a je neskutečně povrchní. Přisvojit si cizí zásluhy mu nedělá žádný problém.

Zdroj

Mimořádně sympatický, ale tak stejně chladný. Má tendenci velmi rychle ztratit zájem o lidi i věci. Přestanou jej bavit a okamžitě pryč s nimi.

Zdroj

Blíženci jsou nespolehliví a chaotičtí. Neokradou vás ani nepodvedou, ale je docela možné, že něco zašantročí, ztratí nebo zničí. Vaše potřeby ignorují, ne ze zlé vůle, ale z roztržitosti nebo z bezohlednosti.

Zdroj

Nejlepší charakterová vlastnost Blíženců je současně i jejich nejhorší – mají tolik osobností, že nikdy nevíte, jestli se vzbudili jako dorůžova vyspané koťátko, nebo sedmihlavá saň. A většinou to netuší ani oni sami. Když se s nimi pustíte do rozhovoru, nečekejte, že se na vás dostane řada příliš často. Blíženci doslova milují, když se mohou poslouchat.

Zdroj

S Blíženci je to prostě těžké. Je to rozpolcená nevyzpytatelná osobnost, nikdy s ním nevíte, na čem jste. Nakonec problém má se sebou i on sám. Musí se totiž dohodnout, který z těch dvou Blíženců právě šéfuje. Jenže když to často neví ani on, jak v tom může mít jasno jeho okolí? Blíženec je tedy věčně nespokojený manipulátor. Ale nemůže za to, musí vždycky nějak zvládnout toho druhého v sobě, takže mu to pak o to líp jde i s lidmi okolo. Potíž má i s dokončováním věcí. Má totiž už nějaký další plán, do kterého se chce pustit. Blíženec také musí mít všechno dvakrát. Bohužel to platí i o partnerech. Dejte si na něj pozor, je velice přelétavý. Nechce se nechat polapit, rád si nechává otevřená zadní vrátka, kterými může prchnout zase k nějakému jinému partnerovi. Pokud ho přistihnete při chybě, nikdy ji nepřizná.

Zdroj

Blíženec má rozpolcenou osobnost a minimálně dvě tváře. Je labilní a věčně nespokojený, lidi okolo pomlouvá, těm vlivným leze do zadku. Jestli má někdo talent pro podvod a přetvářku, tak jsou to Blíženci. Povrchní a nespolehliví manipulátoři, co se rádi poslouchají. Chlubit se cizím peřím, to by jim šlo. Hanba.

Zdroj

Jste ukecaní. Jako že fakt hodně ukecaní. Je sice hezké, že jste společenští a dokážete se bavit za všech okolností. Když už ovšem vaši oblíbenou historku slyší okolí po 150., stále říkáte dokola ty samé vtipy a většina večera s partou se točí okolo vašich zážitků, kvůli nimž nepustíte nikoho příliš ke slovu, je to už opravdu velmi otravné.

Zdroj

Podvodníček se dvěma tvářemi, kterého těší neštěstí druhých a vyžívá se ve skandálech a drbech. S přáteli jako jsou Blíženci člověk nepotřebuje nepřátele – ale přátelé nikdy dlouho nevydrží, protože Blíženci jsou neustále na lovu lepší možnosti – nejen v řadách přátel, ale i lepšího večírku, lepší práce, lepšího partnera, lepšího života… Neúnavné hledání místa, kde by tráva mohla být zelenější, jim brání se zastavit a chvíli odpočinout na vlastní zahrádce.

Zdroj

Blíženci jsou lehkomyslní a s ničím si nelámou hlavu. Jsou sobečtí a rádi mluví. Někdy až příliš. Umí dokonale lhát a dokážou být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jedné, jedna je horší než druhá. Milují hry a pomluvy a mají opravdu nejvíc zlozvyků. Jejich život i život s nimi je jeden velký boj o moc a o místo na výsluní.

Zdroj

Drby, skandály a neštěstí druhých lidí – přesně v tom se blíženci vyžívají. Blížencům dlouho nevydrží vztahy ani přátelství, protože se neustále ženou za něčím lepším. Můžete být jejich nejlepší přítel a za měsíc už mohou mít jiného.

Zdroj

Mívají sangvinickou povahu. Protože se jedná o znamení proměnlivé a zároveň vzdušné, je z celého zvířetníku znamením nejméně stálým. Blíženec je chytrý, vnímavý, nezištný, často nachází uspokojení v duchovnu. Zároveň je schopen se rychle přizpůsobit jakékoli situaci a konverzace s ním není nikdy nuda. Bývá ale také ironicky, panovačný a často podrážděn.

Zdroj

* Je lakomý. Blíženec druhé nepozve a nezaplatí.

* Je přelétavý a mívá paralelní vztahy.

* Chybí mu důslednost. Není schopen zahájenou činnost dokončit.

* Je povrchní. Blíženec toho zná hodně, ale málokdy důkladně.

* Je nezodpovědný a nevyzpytatelný. Blíženec vždy něčím překvapí.

* Odmítá přijmout téměř jakýkoliv závazek. Vždy si nechává otevřená zadní vrátka. Je nespolehlivý.

* Není schopen přiznat chybu.

* Zpochybňuje názory druhých. Všechno relativizuje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *