Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Lev


Zdroj

Lev je namachrovaný macho a princeznička toužící po obdivu v jednom. Arogence, ješitnost a sobeckost je jejich poznávacím znamením. Myslí si, že jsou středem vesmíru. Nemá-li dostatek obdivu a chvály, pak doslova trpí. Pokud vlezete do bytu, kde se to hemží zrcadly, nejspíš tam bydlí právě Lev. Lev je despotický, do všeho se šťourá a myslí si, že má vždy ve všem pravdu (přiznat opak je pro něj nemyslitelné).

Zdroj

Nejmarnivější a nejsebejistější znamení Zvěrokruhu. Často si vynucují pozornost a potřebují chválu, aby byli šťastní. Netuší, že v tomto štěstí netkví.

Zdroj

Nejhorší na Lvech je jejich pasivní agresivita. Zůstanou ve vztazích, které pro ně nejsou dobré, nebo dělají věci, které dělat nechtějí, jen proto, že doufají, že z nich budou mít prospěch. Že jim to na náladě nepřidá, je nasnadě. Zdá se, že jsou silní a odvážní, ale uvnitř mohou být nejistí, vyděšení a osamělí. Potřebují velkou pozornost a budou manipulovat s ostatními, aby získali.

Zdroj

Silná osobnost Lvů si s sebou logicky nese také plnou nůši špatných vlastností. V první řadě stojí fakt, že na světě ještě nevytvořili zrcadlo, které by Lev nemiloval. Vždy v něm totiž uvidí tu nejlepší věc na světě. S tím souvisí také jeho sebevědomí a drzost, pokud Lev něco chce, velmi pravděpodobně to dostane, a to bohužel za každou cenu. Včetně pozornosti širokého okolí.

Zdroj

Zkusili byste někdy šlápnout lvovi na tlapu nebo mu pocuchat hřívu? Pokud máte trochu rozumu, ani náhodou to nikdy dělat nebudete, protože by z vás ve výsledku zbyly jen cáry. Lev je sebestředný a pěkně ješitný král zvířat, který musí mít vždycky pravdu. On je lev salonů, musí zářit. Jenže ho to přijde draho. Často žije nad poměry a že to přepísknul, nikdy nepřizná. On je přece tím, kdo má vždycky pravdu. Přizpůsobit se druhému? Ani náhodou. Ale na druhou stranu taky vás nikdy nepožádá o pomoc. Nemůže, nikdy nechce být na někom závislý.

Zdroj

Lvi získávají první cenu za namachrovanost. Jsou to arogantní, pyšní, ješitní a namyšlení sobci. Vládci univerza. Myslí si, že se svět točí pouze kolem nich. Lev je doslova závislý na obdivu a chvále. Nedivte, když bude mít doma milión zrcadel. Chová se jako despota, do všeho se montuje a nikdy nepřizná chybu.

Zdroj

Jste rádi v centru pozornosti. Až tím mnohým lezete na nervy a mají vás za arogantního egoistu, co vždy strhne veškerou pozornost na sebe. A kvůli tomuto vašemu přehnanému vystupování lidé často nevidí, jak moc na sobě pracujete a jste sám na sebe nejvíce přísný. Zároveň snadno ztratíte nervy, když věci nejdou podle vašeho plánu.

Zdroj

Když má Lev špatný den, chová se jako trucující, nasupené batole, které kolem sebe kope – obvykle proto, že se mu někdo dostatečně nevěnuje a nedokazuje mu, jak ho OCEŇUJE. Tento zdánlivý nedostatek pozornosti může Lvy dohnat doslova k šílenství. Předpokládají, že se svět bude točit kolem nich – a ještě jim za tuto výsadu poděkuje. Záblesky reality, kdy jsou nuceni si přiznat, že nejsou o nic lepší než ostatní, vedou k jejich zhroucení.

Zdroj

Lvi jsou nejvíce namyšlené znamení ze všech. Chtějí se ukazovat, zářit a být vždy středem pozornosti. Rádi se chlubí s tím, co získali nebo čeho dosáhli svým neodolatelným šarmem. Někdy se dokonce vysmívají ostatním a ukazují, že oni jsou ti „králové“. Svou sílu dávají znát velmi okázalým způsobem. Nutí ostatní, aby je obdivovali.

Zdroj

Lev vyžaduje obrovskou pozornost a pokud ji nemá, trucuje a je uražený. Touží po obrovské pozornosti. Mají pocit, že se celý svět točí jen kolem nich.

Zdroj

Rovná se cholerik. Posláním lva je realizace jedincových záměrů. Tradičně bývá spojován s tvorbou, sebedůvěrou, důstojností, ale také se zábavou a rozkoší. Je silný, charismatický a vždy ví, co chce a jde si za tím. Na druhou stranu může jeho silná povaha přerůst v egoismus a agresi.

Zdroj

* Je pyšný, domýšlivý. Chová se jako král.

* Očekává, že ho všichni budou obdivovat.

* Má rád pocit, když jsou na něm druzí závislí.

* Je to superman. Neumí požádat o pomoc. Chce působit mocně a silně.

* Rád se do všeho plete. Na všechno má svůj názor.

* Je sebestředný. Málokdy někoho pochválí.

* Nerad se přizpůsobuje.

* Je extravagantní. Žije si nad poměry.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *