Druha verejna verze GeoCaching pomucky pro lusteni kesek je na webu

Delal jsem na ni 4dny prilezitostne. Jedna se o soubor polymer.dart elementu, ktere jsou vnoreny do obalujiciho polymer.dart elementu. Diky tomu mam o hodne usnadnene prenaseni hodnot do vsech vnorenych elementu, na druhou stranu jsem ale musel napsat plno kodu navic, ktery byl navic ve skoro vsech elementech na chlup stejny. Prace je se vsemi taky podobna.

Zadate vstup, nahore oddelovac ktery musi byt zadany, jinak vetsina, mozna vsechny elementy vrati spatny vysledek nebo rovnou cely program zhavaruje, tak pozor na to. Pokud jednou zadate oddelovac, program si jej pak jiz pamatuje do zavreni stranky ale muzete jej kdykoliv zmenit. Jako oddelovac muzete pouzit i tecku ci carku, ale nektere elementy ktere pracuji s cisly tyto znaky nahrazuji, tak se to nedoporucuje.

Jeste musim mluvit o tlacitko “Vypada dobre!”. To slouzi pokud se vam libi vystup ktery metoda vratila aby jste s nim mohli pracovat dal. Urcite to rychle pochopite jak se s programem pracuje. Rimske cislice to prevadi pokud jsou mezi 1-4000. Sifry/algoritmy/elementy ktere jsem do nej dal jsem vzal ze stranky tohoto blogu.

I tuto stranku budu dale rozsirovat, jak budu vedet univerzalni reseni na ruzne matematicke sifry. A kdyby jste se chteli podivat na zdrojove kody, tak GitHub . A adresa samotne pomucky se nezmenila, je to www.sunamo.cz .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *