Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Kozoroh

Zdroj

Kozoroh je hnusný kariérista, který jde pro udržení společenského postavení přes mrtvoly. Zároveň je to hrozná konzerva. V názorech je sto let za opicema, ale hučí je do všech kolem sebe. Odvázat se neumí a do všeho rýpe.

Zdroj

Strach, strach, strach. Neustálé obavy Kozoroha jsou začarovaný kruh. Neztrácejte tolik času tím, že se budete pořád jen bát.

Zdroj

Nejnebezpečnější na Kozorozích je jejich nedostatek empatie. Někdy jsou chladní a lstiví. Pokud potřebujete někoho, kdo by vám půjčil, neptejte se na Kozoroha, nebo dostanete přednášku o šetrnosti. Kozorozi také chtějí vládnout a vítězit… a vychovávat.

Zdroj

Kozorozi jsou natolik organizovaní, že pro ně věta “nech to být” neznamená nic jiného než jemný šum listů ve větru. Být v klidu je něco, co Kozoroh prostě nikdy nedokáže. Nikdy navíc nebude přemýšlet dvakrát, pokud bude mít možnost využít vás ve svůj prospěch. Neberte si to ale osobně, udělal by to úplně každému.

Zdroj

Další manipulátor v horoskopu, s kterým si opravdu užijete. Bude chtít, abyste převzali jeho názory a zásady. Bezohledně si půjde za kariérou a pište si, že dosáhne, co si zamane. Nikdy se totiž nevzdá. Nečekejte, že se bude zabývat tím, jestli při tom náhodou někomu neublížil. Naopak vás pěkně zkritizuje, a pokud mu budete stát v cestě, prostě vás odstraní. Je realista a nikdy nebude riskovat, že byste mu třeba v budoucnu mohli zkřížit plány ještě jednou.

Zdroj

Kozorozi jsou odtažití, úzkoprsí a zatvrzelí. Všechno hnidopišským okem hodnotí a kritizují, nic jim není dost dobré. Kozoroh je přehnaně ambiciózní, udělá cokoliv, aby si udržel společenské postavení, nemilosrdný a bezcitný. Skrblík. Je nudný a upjatý. Moralista. Má zpátečnické názory a všem okolo je cpe.

Zdroj

Býváte arogantní, tvrdohlaví a myslíte jenom na sebe. Špatně nesete, když něco není podle vás a musíte mít za všech okolností ve všem pravdu. Váš nedostatek ochoty přijmout názor druhých a přiznat, že třeba pro jednou nemáte pravdu, vytáčí ostatní k nepříčetnosti. Se všemi, i s vaší vlastní rodinou, mluvíte, jako byste byl jejich šéf a oni vaši zaměstnanci. Prostě vás musí všichni poslouchat.

Zdroj

Nejneúnavněji ambiciózní a prospěchářský ze všech znamení zvěrokruhu. Kozorozi mají psychickou sílu i touhu po úspěchu dost silnou, aby ostatní zadupali do země, pokud je to dostane na vyšší příčku. Zlí, nekompromisní, vážní, nudní. Nepřátelé tak nebezpeční, že by na sobě měli nosit varovnou nálepku, protože nikdy nezapomenou žádnou křivdu a nikdy neopomenou vrátit či oplatit urážku.

Zdroj

Kozoroh je chladné a nepřístupné znamení, které si rádo podmaňuje okolí. Umí velmi dobře zacházet s ostatními a vždycky je dostane tam, kam chce. Ctižádost Kozoroha nezná meze a on rád překračuje veškerá pravidla. Toto znamení je také neuvěřitelně zvědavé! Kozorozi jsou skrblíci a lakomci, kteří nikomu nevěří. Ani svému odrazu v zrcadle!

Zdroj

Kozoroh prahne tak moc po úspěchu, až zapomíná na své nejbližší. Jakmile úspěšní jsou, ostatní jsou pro ně nuly. Jsou vážní a nekompromisní, často i nudní. Nikdy nezapomenou žádnou křivdu a pokud je naštvete, pořádně vám to vrátí.

Zdroj

Je povahy melancholické. Kozoroh je klidný, rozvážný, systematický, praktický, krůček po krůčku si jde za svým cílem i s rizikem krachu a odměnou mu je postavení a úspěch. Někteří kozorozi mohou působit poněkud nudným dojem a mít špatný vliv na okolí.

Zdroj

* Nedůvěřuje. Chce mít vše pod kontrolou.

* Manipuluje. Snaží se, aby všichni v jeho okolí převzali jeho názory a morální zásady.

* Je ambiciózní. Kozoroh se nikdy nevzdává. Dokáže být bezohledný.

* Chová se dle rčení: účel světí prostředky.

* Vše a všechno hodnotí a kritizuje. Pořád se mu něco nelíbí.

* Je asketický. Potlačuje city, sny, fantazie.

* Je přílišný realista. Nikdy neriskuje.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.