Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Střelec


Zdroj

Snobácký Střelec si nonstop hraje na něco víc, než ve skutečnosti je. Jakmile má ale splnit, co slíbil, volí strategii útěku. Má fóbii z toho, že se ho někdo bude pokoušet omezovat. Je to kavárenský intelektuál, který má ve skutečnosti v hlavě prázdno. Zato dokáže skvěle urazit každého, takt a empatie jsou mu totiž cizí.

Zdroj

Střelec má tendenci neustále všechny o něčem přesvědčovat. Pro ostatní je to však přes čáru a je jim to nepříjemné.

Zdroj

Střelci jsou tak trochu ignoranti. Mohou vás urazit, aniž by si to uvědomili. Naopak budou pyšní na to, že jsou upřímní a nebudou se ohlížet na škody, které způsobili. Lidé narození v tomto znamení jsou také velmi netrpěliví a nesnesou zdržování, nejsou ochotni čekat ani na slabší.

Zdroj

Jestli hvězdy zapomněli nadělit Střelcům něco do vínku, pak je to jednoznačně takt a empatie. Tito lidé vám řeknou do očí doslova cokoliv, aniž by je jen na chvíli napadlo, že je to nevhodné nebo že vám tím mohou ublížit. Pokud byste se ale náhodou pokusili o totéž, se zlou se potážete. Jejich přechytralost a arogance navíc často způsobuje, že se Střelci k smrti nudí – a samozřejmě vám to s radostí dají najevo.

Zdroj

Neví, co je to takt. Umí vás urazit tak, že na to nikdy nezapomenete. Lehkomyslný neklidný snílek, který hledá pořád něco nového. Chce všechno, jenže všechno není schopen ani stihnout, ani dokončit. Miluje volnost, nesnáší omezování. Neustále vyhledává nové známé a slibuje a slibuje. Žije si nad poměry, plýtvá penězi i energií, a tak často nemá ani jedno. Pokud Střelce pozvete domů na návštěvu, dejte z dosahu všechny drahé rozbitné předměty, abyste o ně nepřišli. Je totiž příšerně nemotorný

Zdroj

Střelce láká svět prominentů, je snob. Snaží se vytvořit iluzi, že je něco víc. Trapák. Před závazky utíká a sliby neplní, má chorobný strach z omezování. Dělá z komára velblouda a z jeho přemoudřelých keců se vám zvedá kufr. Střelcům chybí takt a empatie, jsou to bezohlední hulváti, co si nevidí do pusy.

Zdroj

Jste energičtí a nepředvídatelní. Někdy až moc. Rádi neustále zažíváte nové věci a neradi se vážete. Jenže právě svou akční povahou a tím, že máte problém se s lidmi více sblížit, můžete okolí často odrazovat. Jste velmi společenští a váš život je jedna velká párty. Zároveň však často nepřemýšlíte nad důsledky svých činů a jsou vám vlastně i jedno.

Zdroj

Nemotorný, neobratný, netaktní – ve všech smyslech a ohledech. Slovní, citový i fyzický chuligán, který šlape v porcelánu a rozbíjí, co může, vyvolává poprask a dopouští se přešlapů – i když to tak nikdy nemyslí, protože ve skutečnosti je vážně zlatíčko. Co chvíli si nevidí do pusy, případně nemá pod kontrolou jiné části těla. Sám sobě je nejhorším nepřítelem.

Zdroj

Střelci jsou neuvěřitelně nemotorní. Všechno kolem zničí a rozbijí. Jsou velmi netaktní a lehkomyslní. Skoro nikdy nedokážou přijít včas a slušně oblečení. Většinou také neoplývají přílišnou inteligencí, ale oni si myslí, že jsou velmi chytří. Ostatní se baví jejich neštěstím a trapnými příhodami.

Zdroj

Je netaktní a neobratný. Je to člověk, který rozbije téměř vše, co mu přijde pod ruku. Lidem nejvíce ubližuje, protože je využívá. Ohledně vztahů se často dopouští obrovských přešlapů. Střelci jsou největší můrou každé ženy.

Zdroj

Umí být pěkný cholerik. Na druhou stranu dokáže být přátelský, zábavný, ozdobou společnosti. Střelec oplývá velkou představivostí, má nezávislou a citlivou povahu, má rád pohodlí a dobré jídlo. Bývá ale někdy velmi podrážděný a těžce snáší kritiku na svou osobu.

Zdroj

* Je lehkomyslný. Nudí se a je neklidný. Nic se v životě nesmí opakovat. Neustále hledá nové výzvy.

* Má výčitky svědomí, že nezvládá dokončit všechny rozdělané projekty.

* Bojí se vlastního selhání.

* Bývá neumírněný. Nesnáší omezování.

* Neustále si buduje síť kontaktů.

* Je snob. Dělá mu dobře, když je blízko světu prominentů a zná se osobně s různými politiky, umělci a jinými známými lidmi.

* Příliš slibuje a mnohdy své sliby není schopen naplnit.

* Chybí mu takt. Střelec svou otevřeností druhé zraňuje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *