Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Ryby


Zdroj

Ryba je pěkná mrcha. Tváří se jako největší neviňátko s hromadou traumat. O tom, co vám říká, ale můžete silně pochybovat, fakta umí skvěle překroutit. Je neskutečně nepořádná a nesamostatná. Většinu času uniká do svých fantazií. K tomu jí pomůže flaška tvrdého. Cítí se totiž jako nedoceněný génius, a tak se systematicky ničí.

Zdroj

Ryby jsou šedou eminencí Zvěrokruhu. Mají potíže s tím, aby byly součástí reality. Představivost je dobrá, ale nezapomeňte na skutečný život.

Zdroj

Nejnebezpečnější na Rybách je podle horoskopu jejich sklon k závislostem včetně alkoholu, hazardních her, drog a jídla. Navíc špatně snášejí, když je připravíte o něco, co mají rády, případně potřebují. Reakce pak může být velmi bouřlivá.

Zdroj

Melancholie a klid Ryb je sice v zásadě pozitivní vlastností, ale také tím, co vás dokáže dohnat doslova k šílenství. Pokud totiž někdo ve vašem okolí vypadá, že nemá na nic vlastní názor a bez problémů se sebou nechá mávat, pak se velmi pravděpodobně narodil ve znamení Ryb. Kromě toho se už ve 20 letech tváří, jako by vše zažil a všude byl. Což dokáže být také náležitě otravné.

Zdroj

Ovlivnitelná a nesebevědomá Ryba si s vámi ráda popláče, také sklony k závislostem všeho druhu jí ani trochu nejsou cizí. Bohužel je Ryba trošku ulhaná a ještě si na tom zakládá. Tedy ona vlastně jen tak trošku poopravila fakta. Rozhodně jí ale neříkejte, že vám lhala. Mohlo by se totiž stát, že by vám na oplátku provedla něco hodně zlomyslného. Pokud bude v depresi, schovejte před ní všechny lahve s alkoholem a také prášky. Občas má opravdu strašné stavy, je to totiž zneuznaný génius, který není schopen se prosadit. Více na: https://www.dama.cz/clanek/horoskop-plny-hrichu-jake-jsou-vase-spatne-vlastnosti#part=12

Zdroj

Ryba se zcela záměrně chová jako oběť. Zneuznaný génius se sebedestruktivními sklony. Je ufňukaná a bordelářka k tomu. Zlomyslná mrcha. S oblibou překrucuje fakta, kdykoliv se jí to hodí. Ryby se tváří, jako kdyby všude byly, přitom jsou to nesamostatní snílci. Nejlepší kamarádka? Flaška rumu.

Zdroj

Váš život je jeden velký zmatek. Jste nepraktičtí, neumíte si nic zařídit, jste nerozhodní a zejména nevíte, co se životem. Což se samozřejmě nejvíce zobrazuje na vaší psychice. Lidé se vám často snaží pomoci, vy je ovšem snadno naštvete svou nespolehlivostí a přecitlivělostí. Jste snílek, co má v hlavu v oblacích, reálný život máte ale neuspořádaný a snadno zapomenete, co máte druhý den v plánu. Nejenže je váš život jeden velký chaos, ale ještě máte ve zvyku radit a řešit problémy druhých. Což skončí ještě větším chaosem.

Zdroj

Potřebují se obětovat, potřebují se trápit a doslova potřebují, aby je někdo potřeboval. Ryby zajdou jakkoli daleko, aby vyvolaly sympatie a vděčnost, byť by byla nezasloužená. Profesionální trpitel libující si ve svém trápení. Průkopník sebelítosti a prolévač mnoha slz.

Zdroj

Poslední znamení zvěrokruhu také není bez hříchu a nějaké té vady na kráse. Ryby jsou proradné a díky svým kluzkým a vyhýbavým odpovědím dokáží zmanipulovat kdekoho. Mimo jiné jsou ryby nespolehlivé a velmi často zmatené. Dokážou vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nejraději vinu svalují na druhé.

Zdroj

Lidi potřebují mít pocit, že je někdo potřebuje. Ryby zajdou jakkoli daleko, aby vyvolaly sympatie a vděčnost, byť by byla nezasloužená. Jsou to lidé, kteří často trpí a ve svém trápení si dokonce libují.

Zdroj

Bývají flegmatické povahy. Ryby jsou po štíru druhým nejkomplikovanějším znamením, tradičně bývají spojovány s mysticismem, sensitivitou a hlubokým pocitovým rozsahem. Ryby bývají velmi empatické, vždy se snaží pomoci druhému v nouzi. Jsou intuitivní, čestné, přátelské a originální. Na druhou stranu umí být ješitné, vrtošivé, příliš ambiciózní, mající rádi slávu, moc a obdiv.

Zdroj

* Chová se jako oběť a mučedník. Nechává se využívat, znevýhodňovat, finančně a emocionálně zneužívat.

* Je to zneuznaný génius. Talentovaný člověk, který není schopen se prosadit.

* Přetvařuje se. Má potřebu být oblíbený.

* Je nesamostatný, pasivní, snílek. Má spoustu plánů a nápadů, které nikdy neuskuteční.

* Má tendence vzdát studium, práci, projekt, apod. těsně před dokončením.

* Chybí mu dostatek sebevědomí. Je ovlivnitelný.

* Mívá únikové tendence k alkoholu a lékům.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *