Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Panna


Zdroj

Panna je taková paní učitelka. Všechno ví, všechno zná a vy jste úplně hloupí. Je to prostě pedant a puntičkář. Musí mít dokonale nablýskanou domácnost a jste-li s ní v blízkém vztahu, bude s tím otravovat i vás. Hned se urazí, a pokud ji namíchnete moc, jen tak vám to neodpustí.

Zdroj

Totální perfekcionisti. Uklidněte se a pochopte, že vždy se mohou vyskytnout chyby. Nemusíte vždycky všechno afektovaně ukončit, když někdo poukáže na váš přešlap.

Zdroj

Nejnebezpečnější věc na tomto znamení je perfekcionalismus. Pokud chtějí Panny někoho zabít, bude to pravděpodobně perfektní vražda, protože budou zkoumat každý detail. Násilné zločiny však nejsou doménou Panny. Je větší pravděpodobnost, že budou krást nebo podvádět, mějte však na paměti, že jejich zločin bude dokonalý.

Zdroj

Jednáte-li s Pannou, dávejte si dobrý pozor na jazyk. Cokoliv řeknete, může být totiž (a bude) použito proti vám, pokud se to Panně znelíbí. Jedinci narození v tomto znamení jsou neskutečně otravní puntičkáři a především pesimisté. Stačí, aby jim ujel autobus a oni hned podléhají pocitu, že se proti nim obrátil celý svět.

Zdroj

Narazili jste na Pannu? Tak to si připravte silné nervy. Panna je otravný puntičkář, hnidopich, který najde každou chybu. Těžko ji nachytáte při nějakém selhání, nedejbože citovém! Tohle není styl realistky Panny. Vždycky totiž očekává to nejhorší, takže ji jen tak něco nepřekvapí. Jo a mimochodem, také už si zjistila stav vašeho konta. Ví všechno nejlépe a vzhledem k tomu, že její velkou doménou a zájmem je čistota, pořádek a hygiena, připravte se na mnoho přednášek na toto téma. Moc jí nelžete. Je totiž chytrá a neumí odpouštět.

Zdroj

Panny jsou chytré jak rádio, neustále vás budou poučovat a kritizovat. Všechno musí pitvat a na všem najít chybu. V tomhle znamení se rodí nejotravnější puntičkáři. Pedanti. Panna je úchylně posedlá honbou po dokonalosti a pořádku, čímž terorizuje své bližní. Je škodolibá, urážlivá a neumí odpouštět.

Zdroj

Je vás zatraceně těžké uspokojit. Jste perfekcionisti, kteří musí mít vše do puntíku dokonalé. Těžce odpouštíte byť sebemenší chybičku. Lezete lidem na nervy svým nadbytečným kritizováním a přehnanými požadavky.

Zdroj

Odsuzující, pohrdavý a posměšný kritik, který se neustále soustřeďuje na všechno negativní a pobízí ostatní k negativnímu náhledu na své okolí. Je naprosto fixovaný potřebou mít – a dokazovat to – pravdu v sebemenších prkotinkách, které nikoho jiného nezajímají. Dlužno říci, že dvakrát více negativity než na své okolí vysílá Panna sama k sobě. Jinými slovy – pokud budou Panny milejší na sebe, bude život snazší pro ně i jejich okolí.

Zdroj

Panny jsou perfekcionisté. Všechno musí mít svůj řád a dávat smysl. Ve všech věcech mají zavedený systém a pedantsky na něj dohlíží. Je to také velmi náladové znamení. Většinou jsou Panny podrážděné kvůli počasí, kvůli práci, kvůli spoustě volného času, vlastně kvůli všemu. Jsou také velmi kritické a mají tendenci všechno po ostatních kontrolovat.

Zdroj

Panny pohrdají, odsuzují a posmívají se. Jsou často negativní a vše je podle nich špatně. Chtějí mít ve všem pravdu.

Zdroj

Je hlavně melancholické povahy. Má ráda společnost a jejím poslání je usměrňovat emoce. Panna má ráda klid a útulný domov, bývá pořádkumilovná. Logicky jí to myslí a bývá spolehlivá a skromná. Ze špatných vlastností stojí za zmínku jen občasná lenivost. Také bývá hodně váhavá ve vztazích a velmi pečlivě a obtížně si vybírá protějšek.

Zdroj

* Ovládá své city. Nikdy neukazuje své slabosti.

* Je to realista. Vždy sáhne po dosažitelném.

* Očekává negativní výsledky.

* Je hospodárný. Zrozenec znamení Panny zbytečně neutrácí.

* Poučuje. Mívá pocit, že ví všechno nejlépe.

* Má zálibu v kritizování a pomluvách.

* Chápe život je obchodní záležitost. Partnera si vybírá dle stavu bankovního konta.

* Je urážlivý. Neodpouští.

* Utápí se v detailech.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *