Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Váhy


Zdroj

Váha má potřebu být s každým zadobře. Aby se vám zavděčila, bude vám neustále mazat med kolem huby. Naslibuje hory doly. Máte-li ale společný rozpočet, prachy zmizí, ani nemrknete. Jejich nerozhodnost je ve skutečnosti hlavně čirá kalkulace, pořád totiž uvažují, co se jim nejvíc vyplatí.

Zdroj

Ano, lidé ve Vahách jsou nerozhodní. Ovšem. Opravdu je to ale až moc. Už se konečně rozhodněte prosím. Někdy je dobré, prásknout prostě do stolu a rozhodnout.

Zdroj

Nejnebezpečnější na Vahách je, že se drží zpátky, a pak vybuchnou. Když se to stane, dejte si na ně pozor, jsou schopni šílených věcí. Propadnou drogám, hazardu, zpronevěří peníze… Navíc jsou schopni lidem říct to, co by normálně neřekli a spálit všechny mosty.

Zdroj

Nejotravnější vlastnost Vah? Příznačně je to váhavost. Pokud je chcete vytáhnout dnes večer na večeři, počítejte spíš tím, že si za tři dny dáte snídani. Pro Váhy samotné je pak největším problémem, že zapomínají na své potřeby, ale dokážou se doslova rozkrájet pro to, aby byli šťastní všichni okolo. A hádejte, kdo na to doplácí nejvíce…

Zdroj

Váha vám udělá pěknou díru do peněženky. Potřebuje totiž mít všechno krásné, drahé, značkové. A to se prodraží. Zatímco Lvům jsou ostatní ukradení, Váhy potřebují být s každým zadobře a udělají pro to cokoli. Chtějte na nich rozhodnutí nebo, ó hrůzo, rychlé rozhodnutí a se zlou se potážete. Váha musí všechno mnohokrát převážit, jenže ani pak se není schopná rozhodnout. Pořád se dívá na všechny varianty a hledá zlatou střední cestu. A protože pořád neví, potřebuje k sobě někoho, aby jí pomohl při všem tom těžkém vážení a rozhodování se. Váha neumí být sama, pořád bude hledat někoho k sobě.

Zdroj

Váha má hrůzu z neoblíbenosti, proto vás zahrne falešnými lichotkami. Je to zbabělá slibotechna, aby se zavděčila, slíbí vám cokoliv. Váhy jsou domýšlivé, pošetilé a rozmarné. Než se nadějete, prachy vám rozfofrují. Má se za to, že jsou nerozhodné, chuděry, jenže to pramení z toho, že chtějí urvat všechno.

Zdroj

Jste neskutečně nerozhodní a závislí na ostatních. Nikdy neumíte říct jasný názor. Na kolektiv svých přátel spoléháte až příliš, neumíte bez nich udělat ani krok a závisí na tom vlastně všechno vaše štěstí. Což může být pro ostatní členy kolektivu, kteří vás mají neustále za zadkem, občas už trochu otravné.

Zdroj

Mají tendenci chovat se jako zahálčivý, líný nekňuba neschopný vlastního názoru a váhavý do té míry, že všechny ostatní zahání až na hranu tolerance. Jsou odhodlaní nechat všechny možnosti otevřené tak dlouho, jak to jen půjde, a pasovat se do role ďáblova advokáta, kdykoli se kdokoli jiný snaží pro něco rozhodnout. A to je neskutečně otravné.

Zdroj

Váhy jsou znamením, které je nejvíce vychytralé a také povrchní. Nedokážou se pro nic rozhodnout a nejraději by měly všechno. A hlavně to nejhezčí na oko. Snaží se být roztomilé, ale jsou spíše infantilní, naivní a pro ostatní k smíchu. Váhy rády ostatní dráždí a provokují a následně se vymluví, že ony přece za nic nemůžou, že dotyčný nejspíš postrádá smysl pro humor.

Zdroj

Váhy jsou líné a často nedokáží říct vlastní názor. Často se nechtějí nikam posouvat a drží se své rutiny. Neumí se rozhodnout a často nechávají lidi čekat.

Zdroj

Patří stejně jako panny mezi melancholiky. Tradičně bývají váhy spojovány se společenským vědomím a se vztahy s okolím. Lidé ve znamení vah jsou šarmantní, přátelští a zároveň jsou skvělými diplomaty a řešitelé konfliktů. Mívají však často strach ze stárnutí, ze smrti, chtějí zastavit čas a ženy mívají tendenci se „zakonzervovat“, například pomocí plastických operací.

Zdroj

* Lichotí. Má strach z neoblíbenosti. Snaží se být s každým zadobře.

* Je nerozhodný. Vždy pečlivě zvažuje všechny možnosti a žádá druhé o radu.

* Je neupřímný, zbabělý. Zrozenec znamení Vah má hrůzu z konfliktů. Vždy se snaží najít zlatou střední cestu.

* Je domýšlivý, samolibý.

* Je nesamostatný. Zrozenec znamení Vah nedokáže žít sám. Potřebuje ochranu. I v pracovním prostředí se obklopuje týmem lidí.

* Je přelétavý. Zrozenec znamení Vah touží po potlesku, náklonnosti. Proto neustále hledá partnery/partnerky, přátele, kteří ho budou obdivovat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *