Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Rak


Zdroj

Chceme-li najít v horoskopu citového závisláka, je jím právě Rak. Neštítí se citového vydírání. Ostatním závidí, zároveň každého podezírá, a když se dostane do špatné nálady, připravte se na hysterické výlevy. Sám může ostatní shazovat dle libosti, jakmile mu ale jeho taktiku oplatíte, v mžiku se urazí. Pokud někoho lituje, pak jen sám sebe.

Zdroj

Jsou přecitlivělí. Mají často až pocit, že život jedno velké bojiště. Jsou náladoví a často zbytečně vybuchnou.

Zdroj

Raci jsou přecitlivělí a náladoví. Pokud jim ublížíte, nebo je naštvete, zveličí to a nebude snadné je usmířit. Je docela možné, že vás „zablokují“ a vy ani nebudete vědět proč. Jejich emoce je mohou přemoci a způsobit, že jsou nestabilní a iracionální.

Zdroj

Citlivá a empatická povaha Raků může být okouzlující do okamžiku, než poznáte také jejich občasnou přecitlivělost a náladovost. Ve skutečnosti je dokáže rozhodit i naprostá banalita – včetně těchto řádků. A upřímně, i když spolu už pár měsíců chodíte, bude jich to ještě pár trvat, než se vám Rak úplně otevře. V sobě ale chybu příliš hledat nemusíte.

Zdroj

Rak je komplikované znamení. Lpí sice na blízkých lidech, ale dokáže s nimi pořádně manipulovat. Jen tak se ho nezbavíte. Nesnáší totiž změny, bojí se budoucnosti, rád by měl svou jistotu a bezpečí. Pokud ho o ně budete chtít připravit, bude vás vydírat. Bohužel si nechá leccos nakukat. Nejde pod povrch a nezkoumá, kde je opravdu pravda.

Zdroj

Raci se na vás přisají jako hnusná pijavice, když budete něco namítat, připravte se na citové vydírání. Jiným závidí i nos mezi očima a jsou plní zášti. Rak je příšerně podezíravý a šíleně náladový. Hysterka. Ostatní s radostí zraňuje a zesměšňuje, sám se okamžitě urazí, litovat umí jen sebe. Kdo tohle má pořád snášet!

Zdroj

Neradi to říkáme, ale jste prostě uplakánci. Stačí, když se vám něco hodně nelíbí či něco nejde podle vašeho plánu, a už začnete natahovat slzičky a jste přehnaně hysteričtí. Jste prostě až moc emotivní.

Zdroj

Tohle je nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu pro zaměstnance FBI. Proč? Protože jsou žárliví, mají snahu kontrolovat a manipulovat. Citové trosky, které nesnesou, když je ostatní vynechají nebo se dokonce posouvají a vyvíjejí dopředu bez jejich rad a pomoci. Náladoví, nároční, vášniví a nepříčetní. Naštvaní, zlí a nebezpeční. Milují i nenávidí silněji než kdokoli jiný.

Zdroj

Raci jsou mrzutí a neuvěřitelně rychle střídají nálady. Jsou velmi často skleslí, až přehnaně melancholičtí. Neustále řeší dávné křivdy a zrady, o kterých si myslí, že se stávají jen jim. Jsou to uplakánci, kteří nejsou schopni nic dělat a pořádně se odvázat a pobavit. Nejraději povídají o tom, co vše se jim stalo neprávem.

Zdroj

Rak je žárlivec a manipulátor. Jsou opravdu citliví, snadno se urazí nebo naštvou. Jsou nároční, náladoví a často nepříčetní. Dokonce bývají i opravdu zlí.

Zdroj

Patří mezi flegmatiky, raci bývají rodinnými typy, plní citů a něhy, pro rodinu by se rozdali. Někteří mají sklony k bohémskému způsobu života a přitahují je okultní vědy. Často bývají ale lehkomyslní, agresivní či neklidní.

Zdroj

* Manipuluje.

* Používá skrytou kritiku, která zraňuje a zesměšňuje.

* Je citově závislý na blízkých lidech.

* Je ustaraný. Rak se bojí budoucnosti, usiluje o jistoty a bezpečí.

* Nesnáší změny. Lpí na stávajících podmínkách.

* Citově vydírá. Stará se o druhé, protože potřebuje být potřebný.

* Cítí zášť a závist. Rak se pro druhé obětuje a nežije svůj opravdový život.

* Je předpojatý. Přebírá obecná mínění, aniž by zkoumal fakta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *