Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Vodnář


Zdroj

Tváří se jako váš nejlepší kámoš, za zády vás bez mrknutí oka pomluví. Sám by ale chybu nepřiznal, nehrozí totiž, že by sám sebe podcenil. Je to mistr manipulace. Hned se ale urazí a přejde do opozice. Žije v představě o vlastní výjimečnosti a jinakosti.

Zdroj

Vodnář je tichý, ale smrtící. Nastavuje lidem své chladné rameno, ale má problémy se otevřít. Nikomu nevěří a všechno příliš analyzuje.

Zdroj

Vodnáři nejsou schopni vidět věci komplexně, nepředvídají následky. Toto znamení zvěrokruhu chce výsledky okamžitě, a nehledí napravo nalevo.

Zdroj

Vodnáři o sobě smýšlejí jako o nejspravedlivějším a nejobjektivnějším znamení, což vede hlavně k tomu, že si rychle udělají obrázek a šmahem vás odsoudí. Nikdy také nejdou příliš daleko pro radu – že o ni nestojíte? Nevadí, Vodnář vám ji stejně dá. Velmi často si také žijí pouze ve svém světě, takže vám prostě nemohou rozumět. A vy jim také ne. Nikdy. Smiřte se s tím.

Zdroj

Nevidí si na špičky vlastních bot, pořád lítá někde v oblacích. Celý svět je mu bližší než vlastní rodina. Má totiž svoje ideály, za kterými si jde, a chápejte, ty přízemní věci, právě ty, které řeší všichni ostatní, ty jaksi prostě opravdu nejsou pro něj. Rád také dělá něco jiného, než říká. Dejte si pozor a nevěřte všemu, co se vám bude snažit nabulíkovat. Čekat od něj můžete cokoli, je nevyzpytatelný a někdy se prostě chová jako blázen. A co hůř, ještě si na tom zakládá. On chce totiž být jiný než všichni ostatní.

Zdroj

Vodnáři se na vás mile culí a hned za rohem vás pomluví tak, že na vás nenechají nit suchou. Pokrytci. Přeceňují se a dělají lepšími, lidmi výtečně manipulují. Jsou prchliví a urážliví, automaticky přecházejí do opozice. Vodnář se chce za každou cenu odlišovat a myslí si, kdovíjak není zajímavý. Mimoň je to.

Zdroj

Jste chladní a až příliš velcí introverti. Sice máte ostatní rádi, zároveň jste ovšem až příliš uzavření a lidem občas přijdete jak robot. Místy až příliš přemýšlíte nad tím, jak co funguje, ale nedokážete se vcítit do pocitů ostatních. Právě nedostatek emocí a celkově empatie u vás mnozí nedokážou vydýchat.

Zdroj

Vodnáři žijí ve vlastním světě – na citů prosté, holé planetě, kde naprosto chybí teplo a světlo. Na místě, které je odpojené od energie živých, dýchajících lidí. Jako roboti procházejí světem, který rozebírají na dílky, aby je mohli analyzovat – ale čím podrobněji zkoumají, tím víc jim uniká celkový obraz či snaha se do něj zapojit.

Zdroj

Lidé narození v tomto znamení jsou samotáři a mají perverzní touhy. Jen tak nikoho si k sobě nepustí a někdy jsou studení jako psí čumák. Jsou odměření a vždycky jsou to oni, kdo určuje pravidla. Myslí si, že jsou svou odlišností zajímaví, ale ve skutečnosti jsou spíše divní. Samozřejmě oni používají slovo originální a sečtělí.

Zdroj

Vodnář má svůj vlastní svět. Chybí v něm světlo, teplo a veškerá energie. Jsou jako roboti, kteří jen tak prochází světem. Vodnář je spíše člověk, který se stará především sám o sebe. Bývá tichý a uzavřený.

Zdroj

Je především sangvinik, nikdy nezkazí legraci, má rád společnost a bývá k ní vstřícný, ochotný a chápavý. Je velmi tolerantní a vůči nikomu nemá předsudky. Vodnář je skvělý partner – něžný, chápavý, pravdomluvný. Někdy může ale být jeho chování a myšlení považováno až za bláznivé a vzdálené realitě.

Zdroj

* Je nepřizpůsobivý. Bezpodmínečně se odlišuje. Zakládá si na postoji, že není jako druzí. Chybí mu schopnost být „normální“.

* Přátelé jsou mnohdy důležitější než láska a vlastní rodina.

* Představy a ideály jsou důležitější než lidé.

* Je nevyzpytatelný.

* Moralizuje. Neustále se snaží měnit a opravovat druhé.

* Je pokrytecký. Něco jiného říká a něco jiného dělá.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *