Temný horoskop aneb špatné vlastnosti – Štír


Zdroj

Štír se dokáže perfektně ovládat. Důvěru od něj ale nečekejte, naopak až fanatickou kontrolu. Štír je nejspokojenější, když je u moci a může ponižovat druhé. Dostat se se Štírem do křízku opravdu nedoporučujeme. Neodpustí vám, naopak se vám ještě drsně pomstí. A opovažte se na ně vykašlat, když potřebuje vaši pomoc. Pak mu nebude svaté vůbec nic.

Zdroj

Špatně snáší změny a má velké potíže s odpuštěním. Neumí nechat věci být a tak trápí otevřenou ránou sebe i ostatní.

Zdroj

Nejnebezpečnější na Štírech je jejich potřeba pomsty. Přijdou s dokonalým plánem a jsou schopni čekat dlouho, aby byla pomsta co nejsladší. Omluva jejich hněv neutiší. Jsou citliví, ale slitování jim chybí.

Zdroj

Ani se neopovažujte pronést nahlas nějakou kritiku na adresu Štíra. Nejen že si vyslechnete spoustu jedovatých poznámek, ale navíc je poměrně pravděpodobné, že s vámi už nikdy nepromluví. Navíc v případě Štíra neexistuje nic jako špatná nálada. Vždy jde o nekonečnou spirálu bolesti a utrpení, která končí přímo v jednom ze sedmi kruhů pekla.

Zdroj

Štír je ten nejkrutější protivník, kterého byste si jen mohli představit. Ublížili jste mu? Neodpustí vám to celý život, připravte se na to. Podvedli jste ho? Ještě hůř, protože on apriori nikomu nevěří. Vrátí vám to všechno zpátky – bohužel v okamžiku, kdy to budete nejméně čekat. Je to totiž Štír, víte? Ve vztazích je majetnický, žárlivý, podezíravý. Kdo se mu dostane do spárů, stává se jeho majetkem. Neví, co je to tolerance, zato umí kritizovat. Nejlépe vaše slabosti a jakýkoli projev lenosti.

Zdroj

Štíři by se z fleku mohli živit jako špióni. Mistři sebeovládání. Nikomu nevěří a věci fanaticky kontrolují. Prahnou po moci a libují si v ponižování ostatních. Zklamete-li Štíra, s druhou šancí nepočítejte, připravte se na krutou pomstu, nezastaví se před ničím. Když je nějaký pošetilec nechá ve štychu, je mrtvý.

Zdroj

Neradi to říkáme, ale Štíři jsou tajnůstkáři, a tak trochu manipulativní a pomstychtivé mrchy. Jste vášniví a často se do něčeho zapálíte. Když ovšem něco nejde podle vašich představ, snadno se tato vášeň změní ve vztek a nepřátelství. A to může mít mnohdy nedozírné následky. Nevyhýbáte se hádkám ani vážnějším konfliktům a nikomu nic nedarujete. Když někoho nemáte rádi, dáte mu to velmi hlasitě najevo.

Zdroj

Zvrácenější, bezohlednější a bezcitnější tvory abys pohledal. Koneckonců jejich duchovním zvířetem je štír – a to mluví za vše. Psychické triky, šikana a dominantní chování, to jsou způsoby, jak se štíři baví, a jejich kořistí se stávají slabší, zranitelní jedinci, kteří dosud nepocítili bodnutí jejich ostnu. Svět dělí na lidi, kterým závidí, a na ty, které mohou ovládat. A to je děsivé.

Zdroj

Lidé narození ve znamení Štíra jsou bezohlední a samolibí. Jediné, co řeší, je vlastní prospěch a úspěch. Mimo jiné jsou i panovační a nikdy nikomu nedávají druhou šanci. Rozhněvat si Štíra je to nejhorší, co vás může potkat. Štír je nejhorší a navíc nejproradnější nepřítel s velkou zálibou v ponižování a posmívání se slabším.

Zdroj

Štíři jsou bezohlední a bezcitní. Chovají se dominantně, ostatní šikanují a využívají nejrůznějších psychologických triků. Mají pocit, že jim naprosto každý závidí.

Zdroj

Flegmatik, tak lze v mnoha případech označit nejkomplikovanější znamení zvěrokruhu, štíra. Lidé v tomto znamení bývají mnohdy nepochopeni a odsunuti pro svoji povahu na okraj společnosti. Štíři jsou silní, cílevědomí a mívají velké sebevědomí, zároveň jsou velmi inteligentní, intuitivní a ke svému okolí šlechetní. Jejich velká vášeň často přechází až k žárlivosti a můře vygradovat až v agresi.

Zdroj

* Nikomu nedůvěřuje. Má snahu mít vše pod kontrolou.

* Přetvařuje se. Není schopen odpouštět.

* Je pomstychtivý. Pokud mu ublížíte, jednou, v nečekaný moment, vám to vrátí.

* Je věčně nespokojený. Mívá pocit, že někde je tráva zelenější.

* Je předpojatý, fanatický.

* Je žárlivý a podezíravý. Má majetnické sklony ve vztahu.

* Kritizuje. Nesnáší lenost a slabost.

* Chybí mu tolerance.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *